Zwycięstwo na zakończenie rozgrywek trampkarzy

W sobotni mroźny dzień podejmowaliśmy gości z Kampinosu w ramach 14 kolejki III ligi okręgowej trampkarzy.

Od samego początku nasza drużyna kontrolowała przebieg meczu i była stroną przeważającą. Próbowaliśmy przede wszystkim skrzydłami lecz brakowało dokładnego ostatniego podania lub wykończenia akcji. Gra jednak mogła się podobać. Na prowadzenie w pierwszej połowie wyprowadził nas Kacper Zyzek, który pokonał bramkarza gości silnym strzałem z dystansu. Teresińskie lwy ciągle atakowały bramkę rywala i za wszelką cenę chciały podwyższyć prowadzenie. Udało się to jeszcze przed przerwą, a na listę strzelców wpisał się Aleksander Pietruszka.

Gra po przerwie nie uległa zmianie i to gospodarze byli stroną przeważającą. Wielokrotnie staraliśmy się pokonać bramkarza Orła lecz ten wychodził z sytuacji obronną ręką. Goście mieli dwie znakomite szanse, żeby złapać kontakt, ale świetnie w bramce spisywał się Adam Prekiel. Tuż przed końcowym gwizdkiem na listę strzelców wpisał się Braian Kowalski, który ustanowił wynik meczu na 3:0.

KS Teresin 3:0 Orzeł Kampinos (2:0)
bramki: Kacper Zyzek, Aleksander Pietruszka, Braian Kowalski

Skład: Adam Prekiel, Mikołaj Izak, Bartek Makowiecki, Szymon Matuszkiewicz, Piotr Pietrzak, Filip Mikołajczyk, Bartek Jarzębowski, Kacper Zyzek, Maciej Białkowski, Kajetan Walicki, Aleksander Pietruszka, Wiktor Pietruszka, Mikołaj Młodawski, Braian Kowalski i Oskar Kamiński.