Czas na podsumowanie sezonu...

Nasza drużyna uczestniczyła na jesieni w rozgrywkach III ligi okręgowej C2 grupa 6.

Gra i występy zespołu przed rozpoczęciem sezonu były pod ogromnym znakiem zapytania, gdyż mieliśmy drobne problemy kadrowe. Jak się jednak później okazało zawodnicy stanęli na wysokości zadania i zaprezentowali się bardzo dobrze. Trzeba w tym miejscu pochwalić chłopaków za zaangażowanie, serce do gry i pozostawione na boisku zdrowie. Jak to zawsze bywa raz jest lepiej, a raz gorzej, ale myślimy, że możemy być zadowoleni z rozwoju zawodników i osiągniętego rezultatu. Przy odrobinie szczęścia mogliśmy pokusić się o 2 miejsce, które premiowane było awansem do wyższej ligi. Jednakże kończymy sezon na 3 miejscu z bilansem 6 zwycięstw, 3 remisów i 3 porażek. Przed nami dalsza praca, aby w kolejnych rozgrywkach zaprezentować się jeszcze lepiej.

Dziękujemy również wszystkim zaangażowanym w pomoc drużynie: rodzicom, osobom związanym z klubem, sponsorom, trenerom i przede wszystkim kibicom za to że wspieraliście naszych zawodników.Komplet wyników:
KS Teresin 3:3 Mszczonowianka Mszczonów
KS Milan Milanówek 2:3 KS Teresin
KS Teresin 1:1 Błękitni Korytów
Zaborowianka Zaborów 2:5 KS Teresin
KS Teresin 0:8 Błonianka Błonie
KS Teresin 5:1 Piast Feliksów
Orzeł Kampinos 1:2 KS Teresin
Mszczonowianka Mszczonów 0:2 KS Teresin
KS Teresin 0:3 Milan Milanówek
Błękitni Korytów 1:1 KS Teresin
Błonianka Błonie 6:0 KS Teresin
Piast Feliksów 1:4 KS Teresin
KS Teresin 3:0 Orzeł Kampinos

http://mzpn.pl/rozgrywki-tabele-i-terminarze/group=Warszawa/season=2018/2019/play=25995/

Strzelcy bramek:
Kacper Zyzek - 7
Przemysław Izak - 6
Aleksander Pietruszka - 4
Filip Mikołajczyk - 4
Maciej Białkowski - 2
Mikołaj Izak - 2
Braian Kowalski - 2
Oskar Kamiński - 1
Piotr Pietrzak - 1

Zawodnicy: Adam Prekiel, Mikołaj Izak, Bartek Makowiecki, Szymon Matuszkiewicz, Piotr Pietrzak, Filip Mikołajczyk, Bartek Jarzębowski, Kacper Zyzek, Maciej Białkowski, Kajetan Walicki, Aleksander Pietruszka, Wiktor Pietruszka, Mikołaj Młodawski, Braian Kowalski, Oskar Kamiński, Przemysław Izak, Mateusz Boczkowski, Aleksander Gołębiewski i Darek Kaczmarek.

Trener - Tomasz Oziemblewski

Obraz może zawierać: 16 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją i na zewnątrz

NASI SPONSORZY

facebook_page_plugin