Zwycięstwo na inaugurację

W piękne sobotnie przedpołudnie zainaugurowaliśmy rozgrywki III ligi okręgowej Trampkarzy 2005/2006.
Do Teresina przyjechała ekipa Mszczonowianki Mszczonów.

Od samego początku chcieliśmy dobrze wejść w ligę i zdobyć komplet punktów przed własną publicznością. Pierwsze minuty to badanie przeciwnika oraz dużo walki w środkowej części boiska. Lepiej ten mecz jednak zaczęli zawodnicy gości, którzy w 11 minucie meczu wyszli na prowadzenie po akcji lewą stroną boiska, nieudanej interwencji naszego bramkarza i skutecznej dobitce napastnika. Nasz zespół jednak nie poddał się i zabrał się natychmiast za odrabianie strat. Z minuty na minutę graliśmy coraz lepiej, stwarzając sobie sytuacje pod bramką rywala. Przed przerwą udało nam się dwukrotnie pokonać bramkarza gości. Najpierw uczynił do Maciej Białkowski, a tuż po nim Filip Mikołajczyk wyprowadził nasz zespół na jednobramkowe prowadzenie.

Druga połowa to wzajemna wymiana ciosów. Nękaliśmy bramkę rywali wielokrotnie, przede wszystkim akcjami bocznymi strefami boiska. Również nasi rywale mieli dwie dogodne sytuacje do doprowadzenia do remisu lecz w ostatniej chwili doskonałymi interwencjami popisywała się nasza defensywa. Chwilę wytchnienia w końcówce meczu dał nam wprowadzony w drugiej połowie Aleksander Gołębiewski, który kapitalnym strzałem w dolny róg bramki pokonał bramkarza Mszczonowianki. Dodajmy, że była to debiutancka bramka tego zawodnika w naszym zespole w rozgrywkach ligowych. Do końca meczu graliśmy konsekwentnie i dowieźliśmy dwubramkowe prowadzenie. Ogromne podziękowania dla zawodników za pozostawione na boisku serce oraz dla kibiców za wiarę i doping dla naszych.

KS TERESIN 3:1 Mszczonowianka Mszczonów (2:1)

Bramki:
Maciej Białkowski
Filip Mikołajczyk
Aleksander Gołębiewski

Skład: Adam Prekiel, Mikołaj Izak, Szymon Matuszkiewicz, Piotr Pietrzak, Filip Mikołajczyk, Mikołaj Młodawski, Bartek Jarzębowski, Maciej Białkowski, Bartosz Makowiecki, Mateusz Boczkowski, Aleksander Pietruszka, Przemysław Izak, Kajetan Walicki, Darek Kaczmarek, Aleksander Gołębiewski

Zapraszamy na nasze kolejne spotkanie do Milanówka w niedzielę 31 marca na godz.15.30.

NASI SPONSORZY

facebook_page_plugin