Druga wygrana!

Zawodnicy trampkarzy kontynuują dobrą passę. W niedzielę 31 marca gościliśmy w Milanówku, gdzie naszym przeciwnikiem był Milan.

Rywal dobrze nam znany, gdyż wielokrotnie mierzyliśmy z nim siły. Nasi zawodnicy bardzo dobrze weszli w mecz i konsekwentnie realizowali założenia przedmeczowe. Początek spotkania to gra wyrównana z obydwu stron. Gospodarze stworzyli sobie jedną bardzo dogodną sytuację do wyjścia do prowadzenie, ale w ostatniej chwili fantastycznie interweniował nasz obrońca. Z minuty na minutę rozpędzaliśmy się i coraz dłużej gościliśmy na połowie przeciwnika. Na prowadzenie wyprowadził nasz zespół Filip Mikołajczyk, który nie dał szans bramkarzowi z rzutu karnego. Teresińskie Lwy niesione dopingiem jeszcze bardziej uwierzyły w swoje możliwości i przed przerwą udało się powiększyć prowadzenie. Doskonałe dośrodkowanie ze stałego fragmentu gry na bramkę zamienił Bartek Jarzębowski. Byliśmy zespołem dominującym choć należy docenić klasę rywala, który nie wykorzystał kilku znakomitych sytuacji pod naszą bramką.

W drugiej połowie dalej nasza gra wyglądała bardzo dobrze, czego efektem były trzy bramki strzelone. Najpierw na listę strzelców wpisał się Przemysław Izak, następnie rzut wolny na bramkę ponownie zamienił Filip Mikołajczyk, a ostatnie trafienie było dziełem Aleksandra Gołębiewskiego. Myślę, że całkowicie zasłużyliśmy na zwycięstwo w tym spotkaniu. Trener Teresina po meczu nie krył radości z postawy swoich podopiecznych. Przed nami kolejne ligowe zmagania i mecz ze Zniczem Pruszków. W między czasie we wtorek zagramy jeszcze towarzysko u siebie z zespołem Promyka Nowa Sucha.

KS Milan Milanówek 0:5 KS TERESIN (0:2)Bramki: 
Filip Mikołajczyk ⚽️⚽ 
Aleksander Gołębiewski ⚽ 
Bartek Jarzębowski ⚽️ 
Przemysław Izak

Skład: Adam Prekiel, Mikołaj Izak, Szymon Matuszkiewicz, Piotr Pietrzak, Filip Mikołajczyk, Mikołaj Młodawski, Bartek Jarzębowski, Maciej Białkowski, Mateusz Boczkowski, Aleksander Pietruszka, Przemysław Izak, Kajetan Walicki, Aleksander Gołębiewski

Zapraszamy na nasze kolejne spotkanie już w najbliższą niedzielę 7 kwietnia do Teresina. Początek meczu o godz. 13.00.

 

NASI SPONSORZY

facebook_page_plugin