Przegrana ze Zniczem Pruszków

KS Teresin 2:4 MKS Znicz III Pruszków (0:3)
Bramki : Filip Mikołajczyk, Maciej Białkowski

Skład : A.Prekiel, M.Izak, Sz. Matuszkiewicz, P.Pietrzak, F.Mikołajczyk, M.Młodawski, B.Jarzębowski, M.Białkowski, M. Boczkowski, A.Pietruszka, P. Izak, K. Walicki, A. Gołębiowski

W niedzielne przedpołudnie podejmowaliśmy u siebie trzeci zespół pruszkowskiego Znicza. Chcieliśmy podtrzymać dobra passę i pokonać lidera tabeli. Pierwsze minuty w naszym wykonaniu wyglądały nienajgorzej. W przeciągu kilku kolejnych staciismy jednak 2 gole po błędach naszych zawodników. Próbowaliśmy zdobyc bramkę kontaktową i odwrócić losy meczu. Pięć minut przed zejściem do szatni rywal zdobył niestety 3-go gola. Do przerwy przegrywaliśmy więc 3:0.

Po kilkuminutowym odpoczynku wróciliśmy do gry. Słowa trenera podziałały na nas mobilizująco i w 4 minuty po przerwie złapaliśmy kontakt z przeciwnikiem zdobywając dwie bramki. Uwierzyliśmy wtedy w swoje siły oraz w to, że mecz ten możemy wygrać. Kolejna część meczu to dużo walki w środku pola i ataków z obu stron. W wyniku jednego z nich pechowo  straciliśmy bramkę samobójczą. Ostatkiem sił próbowaliśmy jeszcze doprowadzić do remisu. Mecz ostatecznie przegraliśmy. Pozostał jednak niedosyt , ponieważ mecz ten można było wygrać . Trener po meczu nie krył niezadowolenia z postawy swoich zawodników.

Kolejny mecz rozegramy 24 kwietnia z drużyną Chlebnii.