Przegrana z drużyną Chlebni

Lks Chlebnia II 5 : 2 Ks Teresin

Bramki : Przemysław Izak , Filip Mikołajczyk

Skład : A.Prekiel, M.Izak, Sz. Matuszkiewicz, P.Pietrzak, F.Mikołajczyk, M.Młodawski, B.Jarzębowski, M.Białkowski, M. Boczkowski, A.Pietruszka, P. Izak, K. Walicki, A. Gołębiowski ,B. Makowiecki,

W wietrzne  środowe popołudnie podejmowaliśmy na wyjeżdzie drugą drużynę Chlebnii ,po długiej przerwie w rozgrywkach ligowych. Chcieliśmy podnieść się po ostatniej porażce.  Pierwsze minuty wyglądały dość obiecująco . W 12 minucie straciliśmy jednak pierwszą bramkę . Chwilę później było już 2:0 po indywidualnych błędach naszych zawodników. Próbowaliśmy złapać kontakt z przeciwnikiem , ale jeden z naszych ataków został skontrowany.

Po rzucie wolnym zdobyliśmy jednak bramkę na 3:1 za sprawą Przemka Izaka . Niecałą minutę później  Filip wykorzystał rzut karny po zagraniu ręką przez obrońcę przeciwnika . Wtedy uwierzyliśmy , że to spotkanie jest w naszym zasięgu. Moment nieuwagi w naszej obronie znów został wykorzystany przez rywala. Trener w przerwie nie krył niezadowolenia z postawy swoich zawodników . Pierwsza część drugiej połowy również wyglądała całkiem dobrze. Znowu jednak błąd obrony został  boleśnie wykorzystany.  W dalszej części mieliśmy kilka sytuacji do zmiany wyniku  , jednak zawiodła skuteczność.  Także i po meczu trener nie pochwalał postawy swoich podopiecznych w tym spotkaniu .

Kolejny mecz naszej drużyny rozegrany zostanie 8 maja w Teresinie z drużyną GLKS Nadarzyn. Zapraszamy kibiców - emocji nie zabraknie .

NASI SPONSORZY

facebook_page_plugin