Bramki :
Przemysław Izak x3
Maciej Białkowski x2

Skład : A.Prekiel, M.Izak, Sz. Matuszkiewicz, F.Mikołajczyk, M.Młodawski, B.Jarzębowski, M.Białkowski, M. Boczkowski, A.Pietruszka, P. Izak, K. Walicki, A. Gołębiowski, B. Makowiecki, K. Zyzek

W środowe popołudnie mierzyliśmy swoje siły z drużyną z Nadarzyna. Mecz nie należał do najpiękniejszych, a zwycięstwo udało się osiągnąć po wielkich trudach.
Pierwsza połowa to lekka dominacja gości, którzy grali bardzo dobrze z pierwszej piłki i próbowali kombinacyjnymi akcjami nas zaskakiwać. W szeregach Teresina brakowało spokoju, cierpliwości i wyrachowania. Większość zawodników na chodzonego poruszała się po boisku. Po kilku prostych akcjach udało nam się zagrozić bramce rywala i zdobyć pierwszego gola. Niestety w kolejnym fragmencie po naszych błędach straciliśmy dwa gole. Jeszcze przed przerwą udało nam się odrobić straty i wyjść na prowadzenie. Jednakże nasza gra nie powalała. Trener w przerwie nie krył rozczarowania z gry swoich podopiecznych.

Druga połowa to minimalna poprawa w grze i zaangażowaniu Teresina. Jednakże zaczęło się fatalnie, bo już w pierwszej akcji zespół Nadarzyna doprowadził do wyrównania. Po naszej stronie brakowało dokładności i chłodnej głowy przy niektórych sytuacjach podbramkowych. Z biegiem czasu na boisku robiło się coraz więcej miejsca co Teresińskie Lwy zaczęły wykorzystywać. Po kilku dobrych akcjach skrzydłami zaczęliśmy łapać wiatr w żagle co udokumentowaliśmy zdobyciem bramki. W końcówce spotkania podwyższyliśmy prowadzenie na 5:3. Hat-trickiem popisał się Przemysław Izak. Niestety nasza gra pozostawia jeszcze bardzo wiele do życzenia.

Zapraszamy na nasze kolejne spotkanie już w najbliższą niedzielę 12 maja o godz. 10.00 do Mszczonowa!