Trzy punkty zostają w Mszczonowie

KS Mszczonowianka 5:3 KS Teresin (1:1)
bramki: Przemysław Izak - 3

Na kolejny mecz w ramach ligowych zmagań wybraliśmy się do Mszczonowa. Pogoda była wyśmienita do gry w piłkę, a boisko naprawdę dobrze przygotowane. Liczyliśmy w tym meczu na pełną zdobycz punktową, lecz niestety nie udało się wywieźć nawet punktu z Mszczonowa. Pierwsze minuty to przewaga gospodarzy, którzy już w 6 minucie meczu wyszli na prowadzenie. Akcja prawym skrzydłem i zawodnik przeciwnej drużyny znalazł się w sytuacji sam na sam z naszym bramkarzem. Jak to ostatnio bardzo często mamy w swoim zwyczaju musieliśmy zatem gonić wynik. Bardzo dobrze operowaliśmy piłką i konstruowaliśmy składne akcje skrzydłami. Udało nam się wyrównać po wspaniałej akcji drużynowej i Przemek Izak bezbłędnie wykorzystał swoją szansę. Do przerwy zatem mogliśmy zejść z podniesionymi głowami, gdyż był wynik remisowy, a nasza gra wyglądała naprawdę bardzo dobrze.

Druga połowa to już nieco więcej niefrasobliwości, zmęczenia oraz indywidualne błędy, które przełożyły się na utratę, aż 4 bramek. Za każdym razem musieliśmy odrabiać straty. Dwukrotnie w tej części spotkania piłkę do siatki posłał Przemek Izak. W tym meczu zabrakło nam piłkarskiego wyrachowania, popełnialiśmy błędy, które przeciwnik bezlitośnie wykorzystał.

Skład: Adam Prekiel, Mikołaj Izak, Szymon Matuszkiewicz, Bartek Makowiecki, Kajetan Walicki, Bartek Jarzębowski, Mikołaj Młodawski, Piotr Pietrzak, Aleksander Gołębiewski, Maciej Białkowski, Oskar Kamiński, Kacper Zyzek, Jakub Milczarek, Mateusz Boczkowski

Zapraszamy na nasz kolejny mecz w sobotę 18 maja o godz. 14.00 zmierzymy się z Milanem Milanówek.

NASI SPONSORZY

facebook_page_plugin