Zwycięstwo z Milanówkiem!

KS Teresin 3:1 KS Milan Milanówek (1:0)
bramki: Filip Mikołajczyk i Przemysław Izak x2

W sobotę 18 maja konfrontowaliśmy swoje siły z zespołem Milanówka. Przeciwnik dobrze nam znany, gdyż wielokrotnie wcześniej nasze drogi się spotykały. Teresińskie lwy zagrały na miarę swoich umiejętności i pewnie pokonały zespół gości. Mecz zaczął się dla nas fantastycznie, gdyż już w 3 minucie meczu wyszliśmy na prowadzenie, po pewnie wykorzystanym przez Filipa rzucie karnym. Kolejne minuty to kilka bardzo dobrych akcji zespołowych z naszej strony. Brakowało jedynie ostatniego podania lub wykończenia. Gospodarze świetnie operowali piłką i fantastycznie asekurowali się w obronie. Gra mogła się podobać. Na przerwę schodziliśmy jedynie z jednobramkową zaliczką.

W drugiej połowie nieco osłabliśmy z sił i zespół Milanówka zaczął coraz częściej dochodzić w pobliże naszej bramki. Jednakże udało nam się podwyższyć prowadzenie na 2:0 po indywidualnej akcji lewą stroną Przemka. Z minuty na minutę na boisku robiło się więcej miejsca. Po jednym z naszych błędów, przy próbie rozegrania akcji od tyłu straciliśmy bramkę. Milan uwierzył, że można coś ugrać i ochoczo rzucił się do odrabiania strat. W jednej z ostatnich akcji meczu Jarząbek wybronił strzał w sytuacji sam na sam. Ta akcja była tzw. piłką meczową. W odpowiedzi na rozluźnienie szyków obronnych zespołu gości udało nam się wyjść z kontraatakiem i za sprawą Przemka uspokoić mecz ustalając wynik na 3:1.

Po meczu zawodnicy dostali ciepłe słowa za swoją postawę od kibiców oraz trenera. Takie zwycięstwa cieszą, gdy wynik idzie w parze z walką, determinacją, koncentracją oraz dobrą grą.

Skład: Bartek Jarzębowski, Mikołaj Izak, Szymon Matuszkiewicz, Bartek Makowiecki, Kajetan Walicki, Filip Mikołajczyk, Mikołaj Młodawski, Piotr Pietrzak, Aleksander Gołębiewski, Przemysław Izak, Maciej Białkowski, Kacper Zyzek, Aleklsander Pietruszka, Wiktor Pietruszka

Zapraszamy na nasz kolejny mecz do Pruszkowa już w nabliższą środę 22 maja o godz. 16.00.