Porażka z Chlebnią

Zespół Teresina mierzył swoje siły z drugą drużyną Chlebni. Widowisko było przednie i zawodnicy stanęli na wysokości zadania...

KS Teresin 1:2 LKS Chlebnia II (0:1)

bramka: Filip Mikołajczyk

 

Mimo porażki zespół Teresina bardzo dobrze zaprezentował się swojej publiczności w niedzielne popołudnie. Gra bardzo przyjemna dla oka, mnóstwo emocji i otwarty wynik aż do końcowego gwizdka sędziego - to wszystko czekało na sympatyków piłki nożnej, którzy wybrali się na mecz do Teresina. Myślę, że zawodnicy dostarczyli kibicom wszystkiego co było potrzebne. Były bramki, dużo walki, bardzo dobre zagrania z jednej i drugiej strony, a co najważniejsze świetny doping na trybunach.

W pierwszej połowie optyczną przewagę mieli goście co udokumentowali golem na 1:0 z rzutu karnego w 19 minucie meczu. Teresińskie lwy jednak niezwykły w takich sytuacjach się poddawać i za wszelką cenę dążyły do wyrównania stanu meczu. Akcje mogły się podobać lecz zabrakło ostatniego podania lub finalizacji stworzonych sytuacji. Do przerwy zatem utrzymał się wynik 0:1 dla gości.

Na drugą połowę również wyszliśmy mocno zdeterminowani i chcieliśmy za wszelką cenę przechylić szalę na swoją korzyść. Zyskaliśmy przewagę lecz w niektórych sytuacjach brakowało zdecydowania i chłodnej głowy. Stworzyliśmy sobie nawet 100% sytuacje lecz nie potrafiliśmy ich wykorzystać. Przeciwnik po jednej z akcji prawą stroną boiska wykorzystał naszą nieuwagę i podwyższył na 2:0. W dalszej części spotkania udało się zmniejszyć straty po pewnie wykonanym przez Filipa rzucie karnym. Do końca walczyliśmy o zwycięstwo lecz zabrakło nam czasu. Ostatecznie przegrywamy z zespołem Chlebni 1:2.

Zapraszamy na nasze ostatnie spotkanie do Nadarzyna w najbliższą sobotę 1 czerwca o godz. 12.00.

Skład: Adam Prekiel, Bartek Jarzębowski, Mikołaj Izak, Szymon Matuszkiewicz, Bartek Makowiecki, Filip Mikołajczyk, Mikołaj Młodawski, Aleksander Gołębiewski, Przemysław Izak, Maciej Białkowski, Kacper Zyzek, Aleklsander Pietruszka, Wiktor Pietruszka, Oskar Kamiński

NASI SPONSORZY

facebook_page_plugin