Udany koniec sezonu !!

W sobotnie przedpołudnie udaliśmy się do Nadarzyna , by z tamtejszym GLKS-em rozegrać ostatni mecz tego sezonu. Chcieliśmy dobrze go zakończyć i zacząć przygotowywać się do następnego. 

W mecz weszliśmy bardzo dobrze . Atakowaliśmy przeciwnika skrzydłami i jedna z takich akcji przyniosła efekt w postaci bramki. Najpierw przeciwnika napoczął Maciek ,a drugą bramkę dołożył mały Miki. Późniejsza część meczu to sporo walki . Przeciwnicy również mieli swoje okazje i po naszym gapiostwie wykorzystali jedną z nich. Do przerwy mieliśmy zatem jednobramkowe prowadzenie.

Druga połowa to dominacja naszych zawodników. Zaraz po rozpoczęciu gola zdobył Przemek ,  a  kilka minut później bramkę głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego zdobył Mikołaj Izak. Później również staraliśmy się szturmować bramkę rywala składnymi akcjami. Dobre wykończenie akcji pozwoliło Przemkowi i Maćkowi na skompletowanie dubletów. Gra naszej drużyny mogła się podobać i należy pochwalić chłopców za walkę przez cały sezon. 

Dziękujemy kibicom za doping, wiarę i wsparcie. Już teraz zapraszamy do kibicowania w następnych rozgrywkach.

Zawodnicy: Adam Prekiel, Mikołaj Izak, Bartek Makowiecki, Szymon Matuszkiewicz, Piotr Pietrzak, Filip Mikołajczyk, Bartek Jarzębowski, Kacper Zyzek, Maciej Białkowski, Kajetan Walicki, Aleksander Pietruszka, Wiktor Pietruszka, Mikołaj Młodawski,Oskar Kamiński, Przemysław Izak, Mateusz Boczkowski, Aleksander Gołębiewski i Darek Kaczmarek.

Razem! Razem ! Drużyna - Teresin !

 

NASI SPONSORZY

facebook_page_plugin