Utrzymana pozycja lidera

KS Teresin 6 - 1 KS Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (4:0)

Kibice, którzy przyszli na stadion dopingować drużynę gospodarzy z pewnością się nie zawiedli. Od samego początku, aż do ostatniej minuty ekipa Teresina miała pod kontrolą to spotkanie.

Co prawda w pierwszych fragmentach meczu na boisku panowało wiele chaosu, ale z minuty na minutę nasza gra się polepszała, a przewaga stawała się bardziej widoczna.

Prowadzenie dał nam Mikołaj Izak, który strzałem głową umieścił futbolówce w siatce. Kilka minut później ponownie rzut rożny i tym razem piłkę do siatki posłał Kacper Zyzek. Te dwie bramki dodały naszym zawodnikom dodatkowych sił i co chwila próbowaliśmy kolejnych akcji ofensywnych. Jeszcze przed przerwą dwukrotnie udało się trafić do siatki rywali, a uczynił to niezawodny w tym sezonie Przemek Izak.

 

Na drugą połowę wyszliśmy zatem dużo spokojniej i dalej realizowaliśmy zadania nakreślone przed meczem. W dalszym ciągu byliśmy stroną przeważającą w tym spotkaniu, co potwierdziliśmy kolejnymi dwoma trafieniami.

Obydwa gole były dziełem naszego kapitana Mikołaja Izaka. W końcówce niestety goście zdobyli bramkę honorową. Szkoda, że nie udało się zachować czystego konta. Na pewno gra Teresina mogła się podobać i widać spory postęp w poczynaniach zespołu gospodarzy.

Obecnie z kompletem punktów jesteśmy liderem III ligi i miejmy nadzieję, że zespół utrzyma dobrą dyspozycję i dowiezie do końca to prowadzenie.

Już w najbliższą niedzielę o godz. 10.00 czeka nas bardzo trudne wyjazdowe spotkanie z zespołem z Mszczonowa. Liczymy na doping i kolejne 3 punkty! 

Skład: Adam Prekiel, Bartek Jarzębowski, Mikołaj Izak, Szymon Matuszkiewicz, Mikołaj Młodawski, Filip Mikołajczyk, Przemysław Izak, Kacper Zyzek, Aleklsander Pietruszka, Wojciech Bryński, Mateusz Boczkowski, Piotr Pietrzak, Kajetan Walicki

 

 

NASI SPONSORZY

facebook_page_plugin