Stracona pozycja lidera

KS Mszczonowianka 5:1 KS Teresin (1:1)

bramka: Wojciech Bryński

W niedzielny poranek mierzyliśmy się na wyjeździe z zespołem z Mszczonowa. Od początku wiedzieliśmy, że będzie to bardzo trudne spotkanie, gdyż wielokrotnie wcześniej graliśmy już z zespołem gospodarzy.

Początek meczu nie zwiastował jednak tego jak ten mecz się zakończy. Optyczną przewagę mieli co prawda gospodarze, ale nasza drużyna co chwila również odpowiadała groźnymi kontraatakami.

Jeden z nich udało się zakończyć bramką, a szczęśliwym strzelcem był Wojtek Bryński. Obraz gry nie uległ zmianie i to nadal zespół gospodarzy atakował częściej. Jednak drużyna Teresina bardzo mocno zaangażowana i uzupełniająca się skutecznie rozbijała ataki rywala.

Niestety tuż przed przerwą straciliśmy gola do szatni, który okazał się punktem zwrotnym tego meczu.

Druga połowa to już całkowita dominacja gospodarzy. Nasz zespół nie był w stanie skleić żadnej składnej akcji. Mieliśmy spore problemy z utrzymaniem się przy piłce co przerodziło się w utratę kolejnych bramek.

Tylko sporadycznie próbowaliśmy zagrozić bramce rywala, ale niestety bezskutecznie. Ostatecznie przegrywamy aż 5:1. Popełniliśmy zbyt dużo błędów indywidualnych oraz nie wykorzystaliśmy swoich szans szczególnie w pierwszej połowie.

Gramy jednak dalej, bo przed nami jeszcze 4 mecze i musimy zaprezentować się z jak najlepszej strony

Już teraz zapraszamy na nasz kolejny mecz w najbliższą niedzielę 13 października do Nadarzyna, gdzie o godz. 13.00 zmierzymy się z zespołem GLKS Nadarzyn.

Skład: Mateusz Bugaj, Szymon Matuszkiewicz, Mikołaj Izak, Kacper Zyzek, Mateusz Boczkowski, Piotr Pietrzak, Mikołaj Młodawski, Bartek Jarzębowski, Przemysław Izak, Wojciech Bryński, Aleksander Pietruszka, Aleksander Gołębiowski, Filip Mikołajczyk, Kajetan Walicki