Wygrana w Nadarzynie

GLKS Nadarzyn 0 - 2 KS Teresin (0:0)

Bramki: Mikołaj Izak (rzut karny), Przemysław Izak

Na kolejne starcie wybraliśmy się do Nadarzyna. Pogoda dopisywała, boisko również świetnie się prezentowało, a nasza drużyna za wszelką cenę chciała zmazać plamę po ostatniej porażce w Mszczonowie.

Przed meczem jasno określiliśmy sobie cel jako zdobycie 3pkt na terenie rywali. Trener nie miał wszystkich zawodników do dyspozycji i to przełożyło się na roszady na pozycjach w wyjściowej jedenastce.

Od początku spotkania widać było sporo nerwowości w naszych poczynaniach. Owocowało to sporą niedokładnością w zagraniach, przegranymi pojedynkami 1 na 1 oraz wzajemnymi pretensjami na boisku.

Nie bardzo mogliśmy skleić jakąś składną akcję, a rywale skutecznie nam w tym przeszkadzali. Co prawda stworzyliśmy sobie jedną dogodną sytuację do zdobycia bramki, ale niestety zawiodła skuteczność przy finalizacji.

Na przerwę zatem schodziliśmy przy bezbramkowym wyniku oraz z niezbyt tęgimi minami.

W drugiej połowie nasza gra nieco się ożywiła za sprawą akcji skrzydłami oraz w wyniku błędów przeciwnika. Po jednym z nich sędzia podyktował rzut karny. "Wapno" na bramkę zamienił nasz kapitan - Mikołaj Izak.

Nasze ataki nadal nie ustępowały, ale wciąż brakowało dokładności i chłodnej głowy przy wykończeniu stworzonych sytuacji. W 62 minucie nasze prowadzenie na 2:0 podwyższył Przemek Izak wykorzystując dokładne zagranie Wojtka.

Dalej próbowaliśmy nękać rywala na jego połowie jednak bezskutecznie. W końcówce meczu rzutu karnego nie wykorzystał Wojtek.

Być może to spotkanie w wykonaniu naszych zawodników było dalekie od prezentowanej we wcześniejszych meczach formy, ale jednak 3 punkty zdobyte na terenie rywala cieszą.

Kolejnym plusem jest to, że drużyna wreszcie zagrała na "zero z tyłu". Przed nami jeszcze 3 kolejki do końca rundy. Liczymy na komplet punktów.

W najbliższy weekend nasza drużyna pauzuje, a na kolejne spotkanie zapraszamy 27 października do Płochocina.

Skład: Bartłomiej Jarzębowski, Kajetan Walicki, Mikołaj Izak, Kacper Zyzek, Mateusz Boczkowski, Piotr Pietrzak, Aleksander Pietruszka, Przemysław Izak, Mikołaj Młodawski, Wojtek Bryński, Aleksander Gołębiewski, Szymon Matuszkiewicz.

NASI SPONSORZY

facebook_page_plugin