Zwycięstwo z Ożarowianką

Ks Ożarowianka 1 - 2 Ks Teresin

Bramki: Mikołaj Izak (rzut karny), Mikołaj Młodawski

Na mecz przedostatniej kolejki spotkań udaliśmy się do Ożarowa.

Nasza drużyna chciała podnieść się po ostatniej porażce z zespołem Płochocina i zainkasować 3 punkty.

Na mecz wyszliśmy w pełni zdeterminowani i skupieni. Pierwsze minuty meczu to walka w środku pola i akcje zarówno z jednej jak i drugiej strony. Po jednej z takich akcji mocno poturbowany został nasz bramkarz - Adam. Mimo bólu dograł on mecz do końca i pomógł naszej drużynie w podniesieniu z boiska 3 punktów. Po kilkunastu minutach Teresińskie Lwy zyskały przewagę na boisku. Brakowało jednak ostatniego podania lub wykończenia akcji. W końcu jeden z ataków przyniósł oczekiwany efekt. W polu karnym faulowany został Olek , a sędzia podyktował rzut karny. "Jedenastkę" na bramkę pewnie zamienił nasz kapitan-Mikołaj Izak. Do szatni schodziliśmy zatem z przewagą jednej bramki.

Druga połowa zaczęła się podobnie jak pierwsza. Dużo walki w środku pola i akcje z obu stron. Po jednej z nich rywal zdobył bramkę wyrównującą. Teresińskie Lwy nie mają jednak w zwyczaju się poddawać . Wiedzieliśmy , że uciekają nam arcyważne 3 punkty. Zaczęliśmy jeszcze bardziej harować na boisku i dążyć do zmiany wyniku. Sędzia znów podyktował rzut karny dla naszego zespołu, jednak tym razem w pojedynku Mikołaja Izaka z bramkarzem górą był ten drugi. Niewiele później popis umiejętności dał drugi z Mikołajów - Młodawski. Przepięknym uderzeniem zza pola karnego dał naszej drużynie prowadzenie.

Od tego momentu dążyliśmy do utrzymania korzystnego rezultatu. Dobrze pracowaliśmy w obronie i nie dopuściliśmy do straty kolejnego gola. Kosztowało nas to dużo sił co było widać po poziomie zmęczenia naszych zawodników. Za walkę i zaangażowanie należą im się słowa pochwały i uznania .

Na ostatnią już kolejkę tego sezonu zapraszamy 10 listopada na godzinę 10:00 do Teresina gdzie podejmiemy zespół Mszczonowianki. Liczymy na wasze wsparcie!

NASI SPONSORZY

facebook_page_plugin