Zwycięstwo na zakończenie rozgrywek

KS Teresin 8-1 KS Mszczonowianka Mszczonów (5:0)
bramki: Kamil Kamiński 6, Przemysław Izak 2

W bardzo dobrym stylu udało nam się zakończyć rozgrywki trampkarzy. Efektowne i w pełni zasłużone zwycięstwo nad Mszczonowem - tak pokrótce można opisać ten mecz.
Od samego początku teresińskie lwy wyszły mocno zmotywowane na to spotkanie, a to co wydarzyło się na boisku przeszło myślę nasze najśmielsze oczekiwania.
Już w 8 minucie Przemysła Izak wyprowadził nas na prowadzenie wykorzystując doskonałe podanie "Mikusia". Cztery minuty później było już 2:0 za sprawą Kamila Kamińskiego, dla którego był to powrót do drużyny z Teresina po kilkuletniej przerwie. Jak się później okazało był to początek jego popisu bramkowego. W pierwszej połowie dołożył jeszcze dwa trafienia i Przemek jedno. Zatem do szatni schodziliśmy prowadząc 5:0.

Po przerwie entuzjazm nieco opadł i wdało się mnóstwo niedokładności w naszych poczynaniach. Jednakże udało się dołożyć jeszcze 3 trafienia, których autorem był Kamil. Mszczonów zdobył w końcówce meczu jeszcze bramkę honorową na otarcie łez. Był to nasz ostatni mecz w tym sezonie i zakończyliśmy rozgrywki na drugim miejscu z 18 punktami. Czy uda się uzyskać awans do drugiej ligi, tego jeszcze nie wiemy. Czekamy na oficjalny komunikat MZPN. 

Skład: Adam Prekiel, Szymon Matuszkiewicz, Mikołaj Izak, Kacper Zyzek, Mateusz Boczkowski, Przemysław Izak, Bartek Jarzębowski, Mikołaj Młodawski, Piotr Pietrzak, Wojtek Bryński, Kamil Kamiński, Aleksander Pietruszka, Aleksander Gołębiewski, Filip Mikołajczyk

NASI SPONSORZY

facebook_page_plugin