Rocznik 2006 - Wygrana na początek.

KS Teresin - KS Milan Milanówek 3:2 (2:0) Bramki: Gadziała, Dudek, Lot

Inauguracyjne spotkanie w III lidze okręgowej młodzik D2 nasza drużyna może zaliczyć do bardzo udanych. Był to również debiut w roli nowego trenera Tomasza Oziemblewskiego. Na początku optyczną przewagę uzyskali goście, a nasz zespół dał się zepchnąć do defensywy, lecz drużyna z Milanówka nie stworzyła sobie żadnych dogodnych sytuacji. Świetnie funkcjonowała defensywa oraz bramkarz. Z minuty na minutę Teresińskie

Lwy zaczęły przeważać na boisku. Do przerwy udało nam się strzelić dwa gole, bo bardzo ładnych akcjach drużynowych. Trzeba tutaj pochwalić całą drużynę za pierwszą połowę meczu, gdyż było ogromne zaangażowanie, praca zespołowa co przełożyło się na kilka bardzo dobrych akcji. W drugiej połowie trener dokonał kilku zmian i niestety było widać to na boisku. Daliśmy się zepchnąć do defensywy i goście bardzo szybko strzelili bramkę kontaktową, a następnie wyrównującą. Na szczęście nasza drużyna pokazała, że w piłce trzeba grać do końca i niemalże w ostatniej akcji meczu strzeliła decydującą bramkę. Indywidualna akcja Karola Gadziały lewą stroną i fantastyczne dogranie w pole karne, a Bartosz Lot dopełnił tylko formalności. Po meczu trener naszej drużyny był bardzo zadowolony z gry jak i postawy zespołu. Drużyna pokazała kawałek dobrego futbolu, było dużo walki i niezwykły dreszczowiec zakończony "happy endem".

Zapraszamy na nasz kolejny mecz 9 września do Piastowa o godz. 13.30 

 

 

NASI SPONSORZY

facebook_page_plugin