Porażka z liderem w meczu wyjazdowym...

KS Promyk Nowa Sucha 3:0 KS Teresin (1:0)

Na kolejny mecz nasza drużyna udała się do lidera rozgrywek. Od samego początku zawodnicy byli bojowo nastawieni i skoncentrowani...

Wyjazdowe spotkanie z zespołem Promyka mogło się podobać. Było dużo sytuacji podbramkowych, sporo walki, a mecz przez większość spotkania trzymał w napięciu. Pierwsza połowa pod dyktando gospodarzy, chociaż i nasz zespół pokazał sporo dobrych zagrań i przeprowadził kilka składnych akcji. Dość długo utrzymywał się wynik bezbramkowy, a to za sprawą determinacji i woli walki naszej drużyny. Niestety na przerwę schodziliśmy przy wyniku 1:0 dla gospodarzy.

Druga połowa, a w szczególności jej pierwsze minuty w wykonaniu naszego zespołu dobre. W kilku sytuacjach podbramkowych mogliśmy pokusić się o lepsze wykończenie i większą pazerność na zdobycie gola. Zabrakło zimnej i krwi lub lepszych wyborów... Przeciwnik w dalszej części spotkania dołożył jeszcze dwa gole.

Niestety kolejne spotkanie kończymy bez zdobyczy punktowej, ale porównując grę naszej drużyny w dniu dzisiejszym ze wcześniejszymi spotkaniami widać duży postęp. Przed zawodnikami i trenerem dalej bardzo dużo pracy, aby osiągnąć zamierzony efekt.

 

Skład: K.Zyzek, K.Goluch, S.Matuszkiewicz, M.Rutkowski, F.Mikołajczyk, P.Błaszczyk, M.Młodawski, K.Gadziała, A.Pietruszka, B.Lot, K.Jarosiński, M.Białkowski, R.Kucharski, O.Ryczałek

Kolejne spotkanie z zespołem z Milanówka nasza drużyna rozegra na wyjeździe w sobotę 7 października o godz. 12.00.

Serdecznie zapraszamy!

NASI SPONSORZY

facebook_page_plugin