PORAŻKA ORLIKÓW

Od porażki swoje wiosenne ligowe zmagania rozpoczęli Nasi Orlikowcy E2.

Już po pierwszej kwarcie przegrywaliśmy 0:3. Na drugą kwartę chłopcy wyszli odmienieni. Tę część meczu wygraliśmy 1:0, nie pozwalając przeciwnikowi na stworzenie sobie sytuacji strzeleckich. Niestety w kolejnych kwartach zabrakło konsekwencji w realizacji założeń przedmeczowych i ostatecznie po wielu indywidualnych błędach przegraliśmy 1:7. Bramkę dla Naszego zespołu zdobył Piotr Błaszczyk, który rozegrał bardzo dobre spotkanie. Trener Kamil Malec oraz zawodnicy mają nadzieję, że w kolejnym ligowym spotkaniu uda się wyeliminować błędy i drużyna sięgnie po pierwsze punkty.

KS Teresin - Piast Feliksów 1:7

Bramki: Piotr Błaszczyk.

Sklad: Mateusz Bugaj (GK), Wiktor Pietruszka (GK), Patryk Żakowski, Kacper Jarosiński, Piotr Błaszczyk, Piotr Starus, Dominik Ciura (C), Bartosz Lot, Paweł Woźniak, Braian Kowalski, Michał Dąbrowski, Dawid Bielski.