TRZY PUNKTY DLA TERESINA!!!

W drugiej kolejce swoje pierwsze punkty w tym sezonie zdobyli chłopcy z rocznika 2007, wspierani zawodnikami z rocznika 2008. Podopieczni trenera Kamila Malca pokonali w meczu wyjazdowym Milan II Milanówek.

Mecz od początku zaczął układać się po myśli Naszej drużyny. Chłopcy wyszli na boisko skoncentrowani i nastawieni na wykonanie konkretnych zadań. Już w pierwszej kwarcie Piotr Błaszczyk wyprowadził Naszych orlikowców na prowadzenie.

Ten sam zawodnik wpisał się na listę strzelców po raz drugi w drugiej kwarcie, kiedy to pięknym, technicznym uderzeniem pokonał bramkarza rywali. Chwilę później złe wybicie bramkarza gospodarzy wykorzystał Dominik Ciura i mieliśmy już trzy bramki zapasu. Wtedy w Nasze szeregi wdała się mała dekoncentracja, co skutkowało utratą jednej bramki.

Mimo straty bramki chłopcy nie podłamali się i zareagowali w najlepszy z możliwych sposobów, czyli dalej konsekwentnie zagrażali bramce gospodarzy. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Bardzo dobre dogranie Dominika Ciury na bramkę zamienił Bartek Lot i ponownie prowadziliśmy różnicą trzech goli. Za chwilę cieszyliśmy się z piątej bramki, którą sprezentował Nam bramkarz rywali po udanej centrze Piotra Starusa.

W czwartej kwarcie obie drużyny dołożyły po jednej bramce i ostatecznie Nasz zespół wygrał w stosunku 6:2. Naszych zawodnikom należą się wielkie brawa! Chłopcy udowodnili, że zeszłotygodniowa porażka była tylko wypadkiem przy pracy i po bardzo dobrym meczu, wszyscy zasłużyli na pochwałę!

Milan II Milanówek - KS Teresin 2:6