4. ZWYCIĘSTWO ORLIKOWCÓW!

Kolejne trzy oczka w ligowej tabeli dopisać sobie mogą nasi młodsi orlikowcy, którzy w Żółwinie pokonali PKS Mustangi.

Spotkanie, które odbywało się przy bardzo wysokiej temperaturze, od początku zaczęło układać się po myśli naszych małych "Teresińskich Lwów". Już w drugiej akcji meczu Bartosz Lot wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem gospodarzy i dał Nam prowadzenie. Chwilę później ponownie Bartek po podaniu Piotrka Błaszczyka podwyższył rezultat na 2:0. Po tej bramce w nasze szeregi wkradła się dekoncentracja, która skutkowała utratą dwóch bramek. Chłopcy jednak szybko się przebudzili i za chwilę ponownie byliśmy na prowadzeniu po trzeciej bramce Bartosza Lota.

W trzeciej kwarcie uzyskaliśmy jeszcze większą przewagę. Kolejne bramki dołożyli odpowiednio Bartosz Lot, Braian Kowalski oraz Adam Cybulski. Natomiast w czwartej kwarcie oba zespoły raziły nieskutecznością, na co mogło wpłynąć zmęczenie. Tego dnia zarówno zawodnicy naszej drużyny, jak i gospodarze dali z siebie naprawdę wszystko.

Ostatecznie wygraliśmy 6:2 i zagraliśmy tak, jak sobie to przed meczem założyli Trener Kamil Malec oraz nasi zawodnicy. Brawa dla nich za ogromną wolę walki i duże zaangażowanie. Już w środę czeka nas kolejne ligowe spotkanie. Tym razem jedziemy na mecz z Piastem Feliksów.

PKS Mustangi - KS Teresin 2:6