PIERWSZY REMIS W TYM SEZONIE

W meczu 6. kolejki nasi chłopcy z rocznika 2007 wsparci zawodnikami z rocznika 2008 zremisowali 5:5 z Piastem Feliksów.

Od początku zawodnicy wiedzieli, że nie będzie to łatwy mecz. Zespół z Feliksowa to lider tabeli. Nasi chłopcy bojowo nastawieni z dużym zaangażowaniem weszli w to spotkanie. Już pierwszy strzał na bramkę w wykonaniu Karola Gadziały dał nam prowadzenie 1:0. Takim też wynikiem zakończyła się pierwsza kwarta, w której widać, że na przeciw siebie stanęły dwie równorzędne drużyny.

W drugiej kwarcie zaczęliśmy oddawać jeszcze więcej strzałów, co zaowocowało kolejnymi dwiema bramkami Karola. Niestety pod koniec tej kwarty popełniliśmy dwa proste błędy indywidualne, które drużyna gospodarzy bez skrupułów wykorzystała.

W trzeciej kwarcie znów mogliśmy oglądać dużą wolę walki ze strony obu drużyn oraz bramkę dla naszej ekipy. Lewą stroną popędził Filip Mikołajczyk, który zagrał bardzo mocną piłkę w pole karne rywali, a tam obrońca gospodarzy niefortunnie interweniując skierował ją do własnej bramki.

Czwarta kwarta okazała się najsłabszą w naszym wykonaniu. Znów w nasze szeregi wdała się dekoncentracja. W krótkim odstępie czasu straciliśmy trzy bramki. Na szczęście w ostatniej minucie spotkania Bartosz Lot przytomnie odnalazł się w polu karnym rywali i strzałem z lewej nogi w długi róg bramki ustalił wynik spotkania na 5:5.

Już w najbliższą sobotę o godzinie 9:00 w Teresinie zagramy z LKS Mszczonowianką.

Piast Feliksów - KS Teresin 5:5