WYGRANA ROCZNIKA 2007!

Kolejne zwycięstwo zanotowali Nasi orlikowcy! Chłopcy tym razem pokonali rówieśników z Mszczonowa!

Spotkanie dla podopiecznych trenera Kamila Malca rozpoczęło się niezbyt szczęśliwie. Już po paru minutach Nasi orlikowcy musieli odrabiać wynik. Chwila dekoncentracji zakończyła się utratą pierwszej bramki. Na szczęście zawodnicy szybko zareagowali i jeszcze w pierwszej kwarcie odrobili straty, a nawet wyszli na prowadzenie. Bramkę dającą wyrównanie zdobył Michał Dąbrowski, natomiast na 2:1 wyprowadził Nas Piotr Błaszczyk.

Drugą kwartę niestety zaczęliśmy tak jak pierwszą. Ponownie mieliśmy okres słabszej gry, którą rywal wykorzystał. Po drugiej kwarcie przegrywaliśmy 2:3.

W trzeciej i czwartej kwarcie Nasze "Teresińskie Lwy" zagrały bardzo dobrze. Odpowiedzialnie w obronie i w końcu skutecznie pod bramką rywala. W obu kwartach strzeliliśmy pięć bramek, nie tracąc przy tym żadnej!

Brawa należą się całej drużynie, która mimo dwukrotnego gonienia wyniku, ostatecznie zdobyła komplet punktów.

Już w najbliższą środę o godzinie 18:00 Nasi chłopcy zagrają u siebie z Milanem Milanówek. Serdecznie zapraszamy!

KS Teresin - LKS Mszczonowianka 7:3