Młodziki liderami!

MAMY LIDERA

Chłopcy z rocznika 2007/2008 pokonali w bardzo dobrym stylu Piasta Feliksów i tym samym zostali liderami swojej grupy 💪🏆

W sobotnie popołudnie do Teresina przyjechała drużyna Piasta Feliksów. Przed spotkaniem obie drużyny miały po dwie wygrane i razem zajmowały pierwsze miejsce w tabeli ligowej. Wszyscy zdawali sobie sprawę, że wygrany obejmie samotnie pozycję lidera naszej grupy.

Podopieczni trenera Kamil Malec od początku byli bojowo nastawieni do tej rywalizacji. Nie przestraszyli się rywali, a co ważniejsze narzucili swój styl gry. Już w pierwszych minutach świetną akcję rozpoczął Oskar Kamiński, który podał na skrzydło do Jakuba Milczarka. Kuba podał do Bartka Lota, który w sytuacji sam na sam nie dał żadnej szansy bramkarzowi rywali i wyprowadził nas na prowadzenie. Już trzy minuty później mogliśmy podwyższyć prowadzenie. Na skrzydle znalazł się Bartek Lot, który minął rywala i zagrał płaską piłkę w pole karne a tam nie pilnowany Kuba Milczarek trafił jednak w bramkarza. Po tej akcji chwila rozluźnienia przytrafiła się naszej ekipie i goście zdobyli bramkę na 1:1 po rzucie rożnym. Ta bramka nie podcięła skrzydeł naszym graczom. Kolejne dwie akcje zainicjowane przez Piotra Błaszczyka i Antka Bieleckiego zakończyły się golami Bartka Lota, który w 30 minut skompletował klasycznego hattricka!

W drugiej odsłonie nasi zawodnicy dalej atakowali. Jedną z akcji zakończył Kuba Milczarek, który dostał kapitalne podanie od Filipa Mikołajczyka. Nasz zespół pokazał, że potrafi wygrywać mecze o stawkę i brawa dla chłopców za walkę i zaangażowanie!

Po tej wygranej jesteśmy samotnym liderem i mamy na koncie komplet punktów!

KS TERESIN - Piast Feliksów 4:1