Kolejna cenna lekcja!

Kolejna cenną lekcje odebrali zawodnicy rocznika 2009 mierzący się w zmaganiach ligowych z o rok starszymi kolegami. Tym razem naprzeciw naszych młodych piłkarzy stanęła drużyna UKS Książenice która razem z nami awansowała w poprzedniej rundzie.

Piłkarze z Książenic byli bardzo zdeterminowani by wygrać w tym spotkaniu, być może byli podrażnieni tym że w ostatnim meczu pomiędzy naszymi zespołami stawiliśmy im czoła i jako jedyni w grupie strzeliliśmy 6 bramek i byliśmy bliscy sensacyjnego urwania punktów. Niestety tym razem nasi zawodnicy przystąpili od samego początku nieco przestraszeni i ospali, nie potrafili pokazać pełni swoich możliwości co bardzo szybko wykorzystali gospodarze którzy górowali pod względem motorycznym i fizycznym. Najlepsza w naszym wykonaniu była czwarta kwarta gdzie potrafiliśmy zepchnąć przeciwnika do defensywy i wyprowadzić kilka składnych akcji zakończonych bramką. Niestety ostatnie 15 minut to zbyt mało czasu by odrobić znacząca przewagę przeciwnika. Spotkanie to było lekcją która należy przyjąć z pokorą bo graliśmy z silnym i wymagającym przeciwnikiem który umiał wykorzystać każde nasze zawahanie. Zarówno trener jak i zawodnicy nie poddają się i zapowiadają walkę w ostatniej kolejce o pierwsze punkty.

UKS Książenice - KS Teresin 19:5

Bramki: Filip Strączewski 3x, Jakub Kamionka, Radosław Banaszek

KS Teresin: Szymon Grądek, Mateusz Wójcik, Jakub Feliga, Kacper Korycki, Jakub Kamionka, Piotr Błaszczyk, Filip Strączewski, Radosław Banaszek, Szymon Nowakowski

NASI SPONSORZY

facebook_page_plugin