Przełamanie Orlików

W sobotni poranek orliki KS Teresin podejmowały na własnym boisku drużynę UKS Nowa Wieś. Zawodnicy byli bardzo zmotywowani i pełni energii co pozwoliło osiągnąć bardzo dobry końcowy rezultat.

Zespół trenera Marcina dobrze wszedł w spotkanie, od pierwszych minut zaangażowanie było na bardzo wysokim poziomie co przełożyło się na szybko zdobyte bramki. Drużyna z Nowej Wsi nie mogła znaleźć sposobu na dobrze grający w ataku i obronie KS Teresin. Do przerwy stan rywalizacji wynosił 7:3 dla gospodarzy. W kolejnej części meczu nasi zawodnicy nie zwolnili tempa a na boisku szalał Filip Strączewski  zdobywca 8 bramek, który był nie uchwytny dla przeciwników i kapitalnie wykorzystywał podania kolegów. Na pochwałę zasługuję cała drużyna która atakowała, broniła, podawała jednym słowem walczyła o każdy centymetr boiska dzięki czemu odniosła wysokie zwycięstwo.

KS Teresin - UKS Nowa wieś 17:9

Bramki: Filip Strączewski 8x, Szymon Nowakowski 3x, Oliwier Janecki 3x, Bartosz Lot 2x, Piotr Błaszczyk 1x.

KS Teresin: Adam Orzechowski, Radosław Banaszek, Bartosz Lot,  Piotr Błaszczyk, Nikodem Werle, Szymon Nowakowski, Filip Strączewski, Jakub Feliga, Oliwier Janecki, Kacper Korycki.