LIGA ZIMOWA 2009

Rocznik 2009 po bardzo udanej rundzie nie zwolnił tempa i zaraz po rozgrywkach ligowy wystartował w lidze zimowej.

Zawodnicy rozegrali 7 spotkań na orliku pod balonem mecz trwał 2x25min. Wygraliśmy 4 spotkania, 2 remisy i 1 porażka nasz bilans to 56 strzelonych bramek i 29 straconych (najmniej w całej lidze) dało nam to 14 pkt i 3 miejsce w klasyfikacji końcowej oraz nagrodę indywidualną dla najlepszego bramkarza Adama Orzechowskiego! Najlepszym strzelcem drużyny został Filip Strączewski 15 trafieniami kto wie gdyby nie kontuzja i opuszczenie jednego meczu być może korona króla strzelców powędrowała by do naszego zawodnika. Najwięcej asyst spośród naszych zawodników zanotował Jakub Feliga (6 asyst), co dało mu 2 miejsce w przekroju całej ligi. W klasyfikacji kanadyjskiej na wyróżnienie zasługuje Oliwier Janecki z 13 pkt (10 bramek + 3 asysty).

Podsumowując cały zespół wykonał bardzo dobrą pracę, najmniej straconych bramek pokazuje że na boisku byliśmy drużyną a na wyróżnienia i statystyki indywidualne poszczególnych zawodników pracowali wszyscy zawodnicy. Poniżej wyniki jakie uzyskaliśmy. Na więcej statystyk odsyłamy zainteresowanych na stronę www.gl6.pl

KS Teresin: Adam Orzechowski, Jakub Feliga, Filip Strączewski, Oliwier Janecki, Szymon Nowakowski, Kacper Stychlerz, Kacper Korycki, Kacer Letki, Jakub Stocki, Mateusz Wójcik, Nikodem Werle, Rafał Rosa, Radosław Banaszek

 

Wyniki:

LSS Brwinów I - KS Teresin 0:14

Bramki: Strączewski 4x, Janecki 3x, Rosa 3x, Banaszek 2x, Nowakowski 2x

LSS Brwinów II - KS Teresin 3:9

Bramki: Strączewski 3x, Janecki 3x, Banaszek 2x, Nowakowski

LKS Chlebnia - KS Teresin 4:11

Bramki: Strączewski 2x, Janecki 2x, Korycki 2x, Banaszek 2x, Rosa, Nowakowski, Stychlerz,

Błonianka Błonie KS Teresin 10:5

Bramki: Strączewski 2x, Janecki, Banaszek, Wójcik

Znicz Pruszków - KS Teresin 6:6

Bramki: Strączewski 3x, Stocki, Feliga, Banaszek

Offensywa Książenice - KS Teresin 4:4

Bramki: Stychlerz 2x, Banaszek, Janecki

Mszczonowianka Mszczonów - KS Teresin 2:7

Bramki: Rosa 3x, Strączewski, Werle, Nowakowski, Stychlerz

 

NASI SPONSORZY

facebook_page_plugin