III Kolejka Orlików

Kolejne mecze ligowe rozegrali zawodnicy z rocznika 2009...

 

III Liga Orlik E2 gr 8 (RW)

W sobotni poranek mimo padającego śniegu podejmowaliśmy na własnym boisku drużynę Pogoni Grodzisk. Zawodnicy z Teresina od pierwszego gwizdka narzucili swoje warunki i bardzo szybko objęli prowadzenie w meczu. Kilka szybko strzelonych bramek uśpiło czujność naszych zawodników i pozwoliło piłkarzom z Grodziska odrobić straty. W pewnym momencie stan rywalizacji wynosił 6:5 dla drużyny KS Teresin, jednak chłodna głowa i ogromna chęć zwycięstwa pozwoliła naszym zawodnikom opanować emocje i powrócić do gry z pierwszych minut spotkania gdzie staraliśmy się grać kombinacyjnie na jeden kontakt. Powrót do gry z pierwszych minut i koncentracja pozwoliła nam uporządkować grę i strzelić kolejne bramki.

KS Teresin - Pogoń Grodzisk Mazowiecki II 9:6

Bramki: Radosław Banaszek 1x, Filip Strączewski 6x, Rafał Rosa 2x

KST: Adam Orzechowski, Oliwier Janecki, Filip Strączewski, Nikodem Werle, Szymon Nowakowski, Kacper Stychlerz, Jakub Feliga,

Mateusz Wójcik, Radosław Banaszek, Rafał Rosa.

 

IV Liga Orlik E2 gr 14 (RW)

W niedziele druga grupa zawodników z rocznika 2009 zdobywała kolejne cenne doświadczenie grając wyjazdowy mecz z drużyną KS Ursus. Nasi zwodnicy bardzo dobrze i z ogromną chęcią przystąpili do gry. Po pierwszych 15 minutach stan rywalizacji wynosił 0-0 a stroną dominującą była drużyna z Teresina, która stworzyła sobie więcej sytuacji bramkowych. Jak to w piłce bywa niewykorzystane sytuację lubią się mścić i tak też było w drugiej kwarcie tego meczu. Brak koncentracji naszych piłkarzy wykorzystali zawodnicy z Ursusa strzelając 5 bramek i praktycznie ustawiając sobie ten mecz. W kolejnej kwarcie gra ponownie się wyrównała jednak bramka piłkarzy z Ursusa pozostała jak zaczarowana. Przegraliśmy to spotkanie grając bardzo nierówno, gdyby wszystkie kwarty nasi młodzi piłkarze zagrali tak jak pierwsze 15 minut wynik byłby zdecydowanie inny.

 

KS Ursus II Warszawa- KS Teresin 8-1

Bramki: Szymon Mikołajczyk.

KST: Adam Orzechowski, Maciej Makowiecki, Mateusz Gut, Damian Surmak, Wojciech Wysocki, Kacper Korycki, Kacper Letki, Radosław Banaszek, Marcin Okurowski, Szymon Mikołajczyk, Mateusz Kamiński.

NASI SPONSORZY

facebook_page_plugin