IV Kolejka Orlików

Niestety rozgrywana 27 kwietnia IV kolejka ligowych spotkań nie przyniosła punktów naszym zawodnikom z rocznika 2009.

III Liga Orlik E2 gr 8 (RW)

W sobotę rano pierwsza grupa zawodników podejmowała na swoim boisku KS Ożarowiankę. Spotkanie to dostarczyło wielu emocji i pięknych bramek. Mecz był rozgrywany na bardzo dobrym tempie i dużej intensywności. Widać było że spotkały się drużyny na tym samym poziomie, bardzo dobrze przygotowane, lubiące biegać i grać w piłkę. Zwycięzcom okazała się drużyna gości która skrupulatnie wykorzystywała każde nierozważne zagranie naszych zawodników. Nasi młodzi piłkarze dzielnie walczyli do końca zostawiając dużo zdrowia, niestety błędy indywidualne i złe wybory z wcześniejszych kwart zadecydowały o tym że mecz wygrała drużyna przyjezdna. Mimo porażki nie poddajemy się walczymy dalej i nie możemy się doczekać rewanżu.

KS Teresin - KS Ożarowianka 10:7

Bramki: Radosław Banaszek 1x, Filip Strączewski 4x, Oliwier Janecki, Jakub Feliga

KST: Adam Orzechowski, Oliwier Janecki, Filip Strączewski, Nikodem Werle, Szymon Nowakowski, Kacper Stychlerz, Jakub Feliga,

Mateusz Wójcik, Radosław Banaszek, Jakub Stocki.

 

IV Liga Orlik E2 gr 14 (RW)

Po południu chłopcy z drugiej grupy udali się na kolejny mecz wyjazdowy. Przeciwnikiem naszych zaczynających zabawę z ligą zawodników była drużyna FC Komorów. W  naszych poczynaniach na boisku widać było duży stres i brak doświadczenia. Drużyna przeciwna wypunktowała nasz niedoświadczony zespół i pewnie zwyciężyła. Mecz ten był kolejnym cennym doświadczeniem z którego nasi młodzi piłkarze na pewno wyciągną wnioski. Jednego nie można im odebrać wielkiej pasji i chęci do treningu a na wyniki jeszcze przyjdzie czas.. :)

FC Komorów- KS Teresin 13:1

Bramki: Oleksii Beliak

KST: Maciej Makowiecki, Mateusz Gut, Damian Surmak, Wojciech Wysocki, Kacper Korycki, Kacper Letki, Marcin Okurowski, Szymon Mikołajczyk, Mateusz Kamiński, Mateusz Przeworski, Oleksii Beliak, Igor Skoneczny

 

NASI SPONSORZY

facebook_page_plugin