V Kolejka Orlików

III Liga Orlik E2 gr 8 (RW)

W sobotę 11.05. nasza drużyna rywalizowała z liderem grupy drużyną Błonianki Błonie. Na początku źle weszliśmy w mecz tracąc  szybko  4 bramki i przegrywając I kwartę 5-0 co przy tej klasie przeciwnika było bardzo trudne do odrobienia. Kolejne kwarty meczu były bardziej wyrównane lecz to Błonianka pewnie kontrolowała przebieg spotkania. Nasi zawodnicy zaczęli zdecydowanie lepiej bronić, lecz o strzelenie bramek było trudniej niż w poprzednich spotkaniach. Przewaga bramkowa przeciwników z pierwszej kwarty okazała się nie do odrobienia. Brak koncentracji z pierwszych minut i błędy indywidualne zawodników zdecydowały o tym że 3 punkty zostały w Błoniu. Na tą chwile zajmujemy trzecie miejsce w trudnej grupie i walczymy dalej. Kolejne spotkanie tym razem na wyjeździe już w sobotę o godzinie 10:00, przeciwnikiem naszych zawodników będzie solidna drużyna GLKS Nadarzyn.  

Błonianka Błonie - KS Teresin 10:5

Bramki: Filip Strączewski 2x, Oliwier Janecki 2x, Jakub Feliga

KST: Adam Orzechowski, Oliwier Janecki, Filip Strączewski, Nikodem Werle, Kacper Stychlerz, Jakub Feliga,

Mateusz Wójcik, Rafał Rosa

 

IV Liga Orlik E2 gr 14 (RW)

Druga grupa naszych zawodników podejmowała na swoim boisku drużynę UKS Nowa Wieś. Spotkanie pomimo wyniku było wyrównane i obfitowało w sytuacje strzeleckie. Okazji które stwarzaliśmy nie potrafiliśmy zamienić na bramki, strzelaliśmy za lekko lub nie strzelaliśmy wcale :) natomiast UKS wykorzystywał swoje szanse i pewnie punktował naszych niedoświadczonych bramkarzy podwyższając swoją przewagę. W kolejnym spotkaniu zawodnicy na pewno powalczą pierwsze punkty w lidze, naszym przeciwnikiem będzie Legion Pruszków mecz w niedziele o godzinie 10:00. 

KS Teresin - UKS Nowa Wieś 2:12

Bramki: Szymon Mikołajczyk, Szymon Nowakowski

KST: Maciej Makowiecki, Damian Surmak, Wojciech Wysocki, Kacper Letki, Marcin Okurowski, Szymon Mikołajczyk,  Mateusz Przeworski, Oleksii Beliak, Szymon Nowakowski, Jakub Stocki, Jan Gutkowski.

NASI SPONSORZY

facebook_page_plugin