VI Kolejka Orlików

III Liga Orlik E2 gr 8 (RW)

Kolejnym naszym ligowym przeciwnikiem była drużyna GLKS Nadarzyn do której wybraliśmy się w sobotę. Mecz obfitował w wiele składnych akcji i pięknych bramek, przy większej skuteczności naszych zawodników wynik mógł być zdecydowanie wyższy. Pomimo bardzo dobrej gry naszej drużyny nie udało się zagrać na zero z tyłu. Pierwszą bramkę straciliśmy po zagraniu ręką w polu karnym naszego obrońcy i wykorzystaniu przywileju korzyści przez zawodnika gospodarzy, druga bramka to brak krycia i bierna postawa naszych obrońców. Na meczu niestety nie było sędziego a szkoda bo drużyna gospodarzy momentami zamiast grać w piłkę interesowała się bardziej nogami naszych zawodników i zrobieniem komuś krzywdy. Warto dodać że okrzyki dorosłych kibiców gospodarzy "kop go" nakręcające i potęgujące grę faul były naganne i niepotrzebne. Teresin odpowiedział w najlepszy możliwy sposób i pewnie pokonał drużynę z Nadarzyna.

GLKS Nadrzyn - KS Teresin 2:14

Bramki: Filip Strączewski 5x, Oliwier Janecki 2x, Jakub Feliga, Radosław Banaszek 2x, Kacper Stychlerz 2x, Nikodem Werle, Rafał Rosa.

KST: Adam Orzechowski, Oliwier Janecki, Filip Strączewski, Nikodem Werle, Kacper Stychlerz, Jakub Feliga,

Mateusz Wójcik, Rafał Rosa, Radosław Banaszek

 

IV Liga Orlik E2 gr 14 (RW)

Pierwsze ligowe zwycięstwo odniosła druga grupa grająca w niedziele. Na swoim boisku podejmowaliśmy drużynę Legionu Pruszków. Nasi zawodnicy cały czas robią postęp i z każdym kolejnym meczem ich gra wygląda lepiej. W niedziele była bardzo duża mobilizacji i koncentracja, w końcu dobrze broniliśmy i kryliśmy zawodników a nie powietrze. Efektem tego było zwycięstwo w dobrym stylu, pewnie pokonaliśmy Legion Pruszków i z większą ochotą i wiarą przystąpimy do kolejnego meczu.

KS Teresin - Legion Pruszków  7:2

Bramki: Wojciech Wysocki 3x, Kacper Korycki, Mateusz Wójcik, Kacper Letki, sam.

KST:  Damian Surmak, Wojciech Wysocki, Kacper Letki, Marcin Okurowski, Mateusz Przeworski, Oleksii Beliak, Jan Gutkowski, Mikołaj Spik, Mateusz Wójcik, Adm Orzechowski, Kacper Korycki.

NASI SPONSORZY

facebook_page_plugin