Wcześniejszy mecz IX Kolejki Orlików

III Liga Orlik E2 gr 8 (RW)

Mecz IX kolejki który przyszło nam rozgrywać we wcześniejszym terminie na boiskach KS Ożarowianki okazał się dla naszych zawodników dobrą szkołą piłki nożnej. Pomimo słabego początku potrafiliśmy odwrócić losy meczu i cieszyć się z kolejnych 3 pkt.

Pierwsza kwarta nie zapowiadała tego co stało się w kolejnych częściach spotkania, po pierwszych 15 minutach schodziliśmy z boiska z wynikiem 5:2 dla drużyny z Ożarowa. To co stało się w dalszych częściach meczu to pokaz bardzo dobrej, mądrej gry naszych zawodników którzy z kwarty na kwartę odrabiali straty. Zaczęliśmy mocniej pracować w średniej strefie boiska i tam staraliśmy się odbierać piłkę przeciwnikowi. Na boisku nie było przypadku, gra stała na bardzo wysokim poziomie i dużej intensywności. Z każdą kolejną kwartą rysowała się przewaga naszych zawodników którzy coraz częściej dochodzili do sytuacji strzeleckich nie zapominając przy tym o obronie. Mecz ten pokazał że gra się do końca i trzeba wierzyć w zwycięstwo, w czwartej kwarcie odrobiliśmy wszystkie straty i nie pozostało nam nic innego jak zawalczyć o zwycięstwo. Graliśmy do końca z wiarą i pasją a zwycięska bramka padła dwie minuty przed końcem. To było pierwsze spotkanie naszych zawodników którzy pomimo tak słabego początku potrafili odwrócić losy meczu i zwyciężyć z niełatwym przeciwnikiem jakim bez wątpienia jest drużyna z Ożarowa.

Kolejny mecz już w sobotę o godz 10:00 przeciwnikiem naszych zawodników będzie Tur Jaktorów.

 

Przebieg spotkania

I kwarta 5-2 bramki: Filip Strączewski, Kacper Stychlerz.

II kwarta 5-3 bramki: Jakub Feliga.

III kwarta 6-5 bramki: Oliwier Janecki, Kacper Stychlerz

IV kwarta 7-8 bramki: Oliwier Janecki, Kacper Stychlerz 2x

 

KS Ożarowianka - KS Teresin 7:8

Bramki: Filip Strączewski, Oliwier Janecki 2x, Jakub Feliga,  Kacper Stychlerz 4x, 

KST: Adam Orzechowski, Oliwier Janecki, Filip Strączewski, Nikodem Werle, Kacper Stychlerz, Jakub Feliga,

Mateusz Wójcik, JakubStoci, Radosław Banaszek.

NASI SPONSORZY

facebook_page_plugin