VIII Kolejka

III Liga Orlik E2 gr 8 (RW)

Wielkim strzelaniem zakończył się mecz rozgrywany w niedzielne przedpołudnie z drużyną Pogoni Grodzisk Maz. II.

Początek meczu był nieco niemrawy i nic nie zapowiadało tego że uda nam się tak pewnie pokonać przeciwników. Z każdą kolejną minutą tego spotkania "KS" coraz bardziej się rozkręcał i pewniej czuł się na boisku. Drużyna z Grodziska dzielnie się broniła jednak gorzej znosiła trudy rozgrywanego w palącym słońcu meczu. Nasi zawodnicy atakowali z dużą pewnością siebie a każdą akcję starali się kończyć strzałem. Spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem nasz młodych piłkarzy przed którymi zostało ostanie spotkanie ligowe z liderem grupy Błonianką Błonie. Mecz odbędzie się w środę 12.06. o godz 18:30. Zapraszamy wszystkich kibiców.

Pogoń Grodzisk Maz. II - KS Teresin 2:21

Bramki: Filip Strączewski 5x, Oliwier Janecki 3x, Jakub Feliga 2x,  Kacper Stychlerz 4x, Nikodem Werle, Rafał Rosa 3x, Szymon Nowakowski 3x.

KST: Adam Orzechowski, Oliwier Janecki, Filip Strączewski, Nikodem Werle, Kacper Stychlerz, Jakub Feliga, Mateusz Wójcik, Rafał Rosa, Szymon Nowakowski

IV Liga Orlik E2 gr 14 (RW)

Na pochwałę zasługuje nasza druga grupa chłopców z rocznika 2009 która rozgrywała mecz w sobotę. Mimo porażki postawialiśmy się dzielnie drużynie KS Ursus po pierwszych 30 minutach przegrywaliśmy 2:3 gdzie dwukrotnie wychodziliśmy jako pierwsi na prowadzenie. To my mieliśmy więcej okazji których niestety nie potrafiliśmy zamienić na gole. Druga odsłona meczu to brak koncentracji i seria błędów naszych zawodników które na gole pewnie zamieniali zawodnicy z Ursusa.  Z meczu na mecz postęp chłopców jest widoczny, jeszcze dużo meczy przed nami i na pewno sprawimy jeszcze wiele radości naszym najwierniejszym kibicom.

KS Teresin - KS Ursus 2:10

Bramki: Wojciech Wysocki, Oleksii Beliak

KST:  Damian Surmak, Wojciech Wysocki, Kacper Letki, Marcin Okurowski, Mateusz Przeworski, Oleksii Beliak, Jan Gutkowski, Kacper Korycki, Jakub Feliga, Szymon Mikołajczyk, Mateusz Gut, Maciej Makowiecki, Mateusz Kamiński.