Pewna wygrana rocznika 2010

W dzisiejsze przedpołudnie zespół z rocznika 2010 pewnie pokonał Wrzos Międzyborów 7:2. Nasi zawodnicy od początku wykazywali się ogromnym zaangażowaniem. Walczyli o każdą piłkę i nie pozwalali na wiele przeciwnikowi. Pierwszą tercję wygraliśmy jedną bramką po trafieniu Jonasza Kamińskiego. W kolejnych częściach trafiali Janek Gawor, Wiktor Włodarski, trzy razy Adam Karnowski i raz mieliśmy do czynienia z bramką samobójczą.

Zagrali: A. Karnowski, Sz. Leszczyński, K. Bylina, J.Kamiński, M. Zdanowski, J. Gawor, Sz. Wieczorek,  D. Szarwas, P. Różniak, W.Skoneczny, W.Włodarski

Niedużo zabrakło...

W dzisiejsze przedpołudnie zespół rocznika 2010 rozegrał trzecie ligowe spotkanie. Tym razem rywalem była Unia II Boryszew. Mecz rozpoczął się od bramki Adama Karnowskiego, która padła już w trzeciej minucie. Następnie inicjatywę przejęli gospodarze odrabiając stratę bramkową i wychodząc na jednobramkowe prowadzenie. Przed przerwą wyrównał jednak Jonasz Kamiński. W drugiej tercji jedną bramkę strzeliła Unia i jedną Teresin - znowu Jonasz Kamiński. Trzecia tercja identyczna, jak druga. Dla naszej drużyny trafił Szymon Wieczorek. W czwartej tercji do bramki rywali strzelił Mateusz Zdanowski i Jan Gawor, jednak rywal zaliczył trzy trafienia i wygrał 7:6.

Zagrali: M. Przygoda, A. Karnowski, Sz. Leszczyński, K. Bylina, J.Kamiński, M. Zdanowski, J. Gawor, Sz. Wieczorek,  D. Szarwas, P. Różniak

Remis i wygrana na początek rozgrywek

AP Żyrardów - KS Teresin 9:9    

KS Teresin - Relax II Radziwiłów 5:3

Skład obydwu meczów : M. Przygoda, A. Karnowski, Sz. Leszczyński, K. Bylina, J.Kamiński, M. Zdanowski, J. Gawor, W. Skoneczny, Sz. Wieczorek, W. Włodarski, D. Szarwas

Zawodnicy z rocznika 2010 zdążyli rozegrać dwa pierwsze ligowe mecze. W pierwszym spotkaniu nasi podopieczni udali się na trudny teren - do Żyrardowa. Spotkanie obfitowało w wiele emocji i bramek. Ostatecznie padł wynik 9:9.

W drugiej kolejce podejmowaliśmy Relax II Radziwiłłów. Od samego początku staraliśmy się utrzymywać przy piłce i tworzyć sytuacje bramkowe. Efektem mądrej i odpowiedzialnej gry było zwycięstwo 5:3. 
 
 

Przegrana Żaków

Porażka rocznika 2010/2011.

Czytaj więcej

Porażka w Żyrardowie

W niedzielne popołudnie po dobrej grze i dużej walce nasze Żaki uległy ekipie z Żyrardowa 5:3. 

Czytaj więcej

Porażka na wyjeździe

Porażkę w swoim trzecim ligowym meczu odnieśli chłopcy z rocznika 2010/2011. Tym razem ulegliśmy Jaguarowi Michałowice 9:3.

Czytaj więcej

Pechowa porażka

Żaki w swoim drugim meczu w tym sezonie przegrały z LKS Chlebnią 8:5.

Czytaj więcej

Żaki zaczęły sezon

W minioną środę swój pierwszy mecz w nowym sezonie rozegrali chłopcy z rocznika 2010/2011 ⚽️

Czytaj więcej

Wysoka wygrana!

W miniony piątek Żaki z rocznika 2010/2011 rozegrały mecz kontrolny z rówieśnikami Promyka Nowa Sucha. Podopieczni trenera Kamil Malec okazali się lepsi i wygrali 18:5 🏆⚽️

Czytaj więcej

Rywale naszych Żaków

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej podał podział na ligi w ramach rozgrywek trampkarzy na wiosnę 2019.

Czytaj więcej

Awans naszych chłopców

Żaki z rocznika 2010/2011 spisały się w swoim drugim sezonie wspaniale. Chłopcy rozegrali bardzo dobry sezon i zajęli 1. miejsce w swojej grupie.

Czytaj więcej

Kolejna wygrana!

Żaki z rocznika 2010/2011 kontynuują serię zwycięstw! Tym razem nasi młodzi zawodnicy pokonali rówieśników z Offensywy Książenice 10:5.

Czytaj więcej

Passa trwa

Kolejne zwycięstwo na swoim koncie zanotowały Żaki z rocznika 2010/2011. Tym razem wygraliśmy z TURem Jaktorów 5:2.

Czytaj więcej

Wygrana z Grodziskiem!

W niedzielę nasi najmłodsi ligowcy, czyli chłopcy z rocznika 2010/2011 pokonali w meczu wyjazdowym Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 7:4.

Czytaj więcej

Przegrana ze Zniczem

W niedzielne przedpołudnie nasi najmłodsi ligowcy rozegrali swój kolejny mecz. Niestety tym razem ulegliśmy Zniczowi II Pruszków 12:7.

Czytaj więcej

Debiutancka wygrana

W minioną niedzielę (15.04) chłopcy z rocznika 2010/2011 rozegrali swój pierwszy w życiu mecz ligowy. Zawodnicy trenowani przez trenera Kamila Malca zagrali bardzo dobrze i pewnie pokonali swoich rówieśników z Grodziska Mazowieckiego.

Czytaj więcej

ZAPROSZENIE NA HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ TERESIN CUP 2018

W najbliższą sobotę 17 marca na hali GOSiR w Teresinie odbędzie się turniej piłki nożnej Teresin CUP 2018. Start turnieju o godzinie 9:00.

Czytaj więcej

Turniej Halowy - rocznik 2010

W dniu dzisiejszym na Hali GOSiR odbył się turniej o puchar Prezesa KS Teresin.  W turnieju udział wzięło 5 zespołów: Unia Boryszew, LKS Chlebnia i 3 zespoły KS Teresin. Na turniej nie dotarła drużyna Piasta Feliksów więc aby wyłonić zwycięzce zawodów, rozegrano mecze systemem każdy z każdym. Końcowa klasyfikacja przedstawiała się następująco:

Czytaj więcej

Turniej rocznika 2010

W sobotę tj. 10.06.2017 r. na Orliku w Szymanowie, rozegrany został turniej rocznika 2010. Udział w nim wzięły drużyny z KS Teresin, Piasta Feliksów oraz Akademii Piłkarskiej z Sochaczewa. Było sporo gry gdyż każda drużyna rozegrała kilka spotkań  oraz dużo bramek, co najbardziej cieszy młodych adeptów piłki nożnej. Wyróżniającą się drużyną był zespół AP Sochaczew, który jak powiedział trener T. Oziemblewski trenuje razem ok. 2 lat, co widać już było na boisku.  Tym razem nie było zwycięzców ani przegranych a wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe medale. 

Dziękujemy trenerom i zawodnikom  za udział w turnieju oraz rodzicom, którzy dzielnie dopingowali małych piłkarzy. 

Serdeczne podziękowania  również dla p. Justyny Kamińskiej za pomoc w organizacji turnieju.

 

 

NASI SPONSORZY

facebook_page_plugin