Siódma ligowa wygrana!

Dużo emocji w meczu z Relaxem! ❗️

W meczu VII kolejki ligi okręgowej przyszło nam się mierzyć z dobrze grającym drugim zespołem Relaxu Radziwiłów. Na początku źle weszliśmy w mecz popełniając sporo błędów w defensywie. Lecz z kwarty na kwartę nasza drużyna zaczęła się rozkręcać. Decydująca okazała się być trzecia cześć spotkania, którą wygraliśmy zdecydowanie kilkoma bramkami. Tego prowadzenia nie oddaliśmy już do końca meczu. Dzięki tej wygranej udało nam się utrzymać pierwsze miejsce w ligowej tabeli.

🔴 Zagraliśmy w składzie:
Damian Szarwas, Jan Gawor, Patryk Jarzębowski, Szymon Wieczorek, Mateusz Zdanowski, Adam Karnowski, Wiktor Skoneczny, Maksymilian Przygoda, Bartosz Brzeziński, Antoni Dąbrowski, Jonasz Kamiński, Igor Bielecki, Oliwier Czarnecki. Aleksii Beliak

Ogromne brawa dla zawodników 👏💪👨‍👩‍👦⚽️🥅

Zapraszamy na nasz kolejny mecz w niedzielę 25 października o godz. 12:00 do Międzyborowa. Naszym rywalem będzie zespół Wrzosu.